Didem Soydan’dan takipçisine cevap: İnsanlar yeteri kadar kötü oyunculuğa maruz kalıyor!

Didem Soydan, geçtiğimiz aylarda Melis İşiten’in Youtube kanalına konuk olmuştu. Son olarak Burak Deniz’le aşk yaşayan Soydan, hâlâ eski bir sevgilisine aşık olduğunu ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek izleyenleri şaşırtmıştı.

Eski aşkından “Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” diye bahseden Soydan’ın açıklamalarının ardından o kişinin kim olduğu merak edilmişti.

Sosyal medya kullanıcıları, bu açıklamalarının ardından güzel modelin bahsettiği kişinin 2014-2016 arasında aşk yaşadığı müzisyen Can Bonomo olduğunu öne sürmüştü. Bonomo, 2018’de oyuncu Öykü Karayel ile evlenmiş ve 2021 yılında oğlu Roman’ı kucağına almıştı.

“YANLIŞ İSİMLER ÜZERİNDEN YORUMLADINIZ”

Soydan, bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlamış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Dün itibarı ile yanlış yerlere çekilen bir konudan, kişilere verdiğim saygı ve değerden sebep bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan birinden bahsetmeme rağmen konuyu magazine çok uygun olması sebebi ile yanlış isimler üzerinden yorumladınız. Yayında belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım döneme ait bir hikayeydi. Bu konunun yanlış yerlere gitmesinden dolayı gerçekten üzgünüm. Lütfen kimseyi alakaları olmayan bir konuya dahil ederek rahatsızlık vermeyin.

“SİNEMA FİLMİNDE OYNAMAK SİZE ÇOK YAKIŞIR”

39 yaşındaki Didem Soydan, son olarak sosyal medya hesabından bir takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti.

731 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından aynadan çektiği pozlarını peş peşe yayınlayan ünlü modele, kısa sürede 12 binden fazla beğeni geldi.

Takipçilerinin; “Sen çok güzel bir detaysın”, “Her zamanki gibi düşman çatlatıyorsunuz” ve “Didem Hanım siz gerçek misiniz?” gibi yorumlar yaptığı Soydan, bir sosyal medya kullanıcısından gelen “Didem Hanım, güzel bir sinema filminde oynamak size çok yakışır diye düşünüyorum. Aksiyon, gerilim, korku filmleri gibi. Bu arada her zamanki gibi çok güzelsiniz” mesajına kayıtsız kalamadı.

“YETENEĞİM YOK”

Takipçisine yanıt veren ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Oyunculuk yeteneğim yok. İnsanlar yeteri kadar kötüsüne maruz kalıyor zaten, ben işimde iyi olmaya çalışıyorum. Çok sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x